SJ Kay - шаблон joomla Joomla

 

 

 

آسانسورهای کششی MoviLift

شرکتآسانسور ارکان با توجه به افزایش شدید قیمت ارز و مشکلات ترخیص و واردات آسانسورهای پکیج اروپایی، با ایرانیزه کردن آسانسورهای پکیج مووی لیفت ایتالیا MoviLift  در نظر دارد ضمن ارائه آسانسورهایی بسیار با کیفیت، در زمینه تعدیل قیمت تمام شده آن گام های موثری بردارد.

شایان ذکر است آسانسور پکیج وارداتی MoviLift از تجهیزات تماما ایتالیایی و بسیار باکیفیت بهره می برد و از تجهیزات چینی به هیچ وجه استفاده نمی گردد. موتورهای گیرلس و گیربکس ساسی ایتالیا، تابلوی کنترل و شستی های کابین و طبقات ساخت مووی لیفت، ریل های راهنمای مارازی ایتالیا و کابین های لوکس ساخت مووی لیفت ایتالیا به همراه درب های فرماتور (کارخانه ایتالیا) و یا سلکوم ایتالیا بخش عمده تجهیزات آسانسورهای پکیج ایتالیایی MoviLift  را تشکیل می دهند. بهره گیری از تجهیزات با کیفیت ایتالیایی و طراحی و مهندسی دقیق این پکیج ها را در بسیار از کشورهای اروپایی و آسیایی و آفریقایی بسیار پر طرفدار نموده است.

خوشبختانه با توجه به فراوانی تجهیزات ایتالیایی در بازار کشور، شرکت ارکان تصمیم گرفت به منظور کاهش قیمت ها و ارائه محصولی در حد کیفی آسانسورهای پکیج ایتالیایی Movilift ، نسبت به ارائه سه محصول با کیفیت بسیار بالا و قیمت هایی در حدود 60 درصد آسانسورهای پکیج اقدام نماید.

بدین منظور این شرکت مجوز تولید  تابلوهای کنترل مووی لیفت ایتالیا که مغز متفکر پکیج های مووی لیفت می باشد را از اداره استاندارد و مرکز تحقیقات انفورماتیک کسب نمود و نسبت به گردآوری این پکیج ها با همان تجهیزات ایتالیایی در ایران اقدام نماید.

این محصولات در 3 رده به شرح ذیل می باشد.

پکیج Movilift Super Italia:

این محصول دقیقا مشابه پکیج وارداتی مووی لیفت که در کارخانه مووی لیفت در ناپل ایتالیا گردآوری می شود می باشد و تنها کابین آسانسور دقیقا مشابه طراحی مووی لیفت در ایران و در کابین سازی معتبر داخلی تولید می گردد.

در این محصول از موتورهای گیرلس یا گیربکس آلبرتو ساسی ایتالیا، ریل مارازی ایتالیا، درب های فرماتور یا سلکوم ایتالیا و تابلوهای کنترل و شستی های احضار کابین و طبقات مووی لیفت ایتالیا و کابین ایرانی درجه 1و لوکس داخلی استفاده می گردد و مطابق مهندسی دقیق ایتالیا پیاده سازی می شود.

پکیج MoviLift Italia plus:

این محصول دقیقا مشابه پکیج وارداتی مووی لیفت ایتالیا گردآوری می شود می باشد و تنها کابین آسانسور دقیقا مشابه طراحی مووی لیفت در ایران و در کابین سازی معتبر داخلی  تولید می گردد و  درب های آن درب های سماتیک 2000 می باشد.

در این محصول از موتورهای گیرلس یا گیربکس آلبرتو ساسی ایتالیا، ریل مارازی ایتالیا و تابلوهای کنترل و شستی های احضار کابین و طبقات مووی لیفت ایتالیا و درب های تمام اتوماتیک سماتیک 2000 ایرانی و کابین ایرانی درجه 1و لوکس داخلی استفاده می گردد و مطابق مهندسی دقیق ایتالیا پیاده سازی می شود.

پکیج MoviLift Eco Italia:

در این محصول از موتورهای گیرلس یا گیربکس آلبرتو ساسی ایتالیا، ریل مارازی یا مونتفرو چین و تابلوهای کنترل و شستی های احضار کابین و طبقات مووی لیفت ایتالیا و درب های نیمه اتوماتیک سماتیک 2000 ایرانی و درب های لولایی افرند و کابین ایرانی درجه 1و لوکس داخلی استفاده می گردد و مطابق مهندسی دقیق ایتالیا پیاده سازی می شود.

 

برخی از پروژه ها

  • برج سپند نیاوران 4 دستگاه.
  • برج سناتور آجودانیه 3 دستگاه
  • شرکت نفت فلات قاره 7 دستگاه پارک وی
  • پتروشیمی شیراز 3 دستگاه شیراز
  • برج الگانت 3 دستگاه مینی سیتی
  • شرکت نفت بهران 2 دستگاه سعادت آباد
  • شرکت نانو الوند 4 دستگاه کرج
 

 

Why Us

 

مونتاژ و راه اندازی تابلوهای کنترل آسانسورهای پکیج کلیمن در داخل با بالاترین کیفیت

.

 

سال ها تجربه در ارائه خدمات مهندسی و راه اندازی و سرویس و نگهداری آسانسورهای پکیج کلمن در مرتفع ترین و پر ترافیک ترین ساختمان های تهران و شهرستان ها

.

 

با توجه به تجربه و تخصص بالای در زمینه پکیج های کلمن، خدمات در سریعترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت ارائه می گردد.

.

 

امکان ارائه کلیه قطعات یدکی مورد نیاز بدون کوچکترین محدودیت در کوتاه ترین زمان ممکن

.

درباره ما

آسانسور ارکان ارائه دهنده  انواع آسانسور پکیج و نیمه پکیج و تابلو فرمان و شستی کنترل با برند MoviLift ایتالیا و همچنین انواع آسانسورهای ترکیبی کششی و هیدرولیک می باشد.

تماس با ما

آدرس: ایران تهران اشرفی اصفهانی بالاتر از حکیم نبش کوچه آذری پلاک 45 واحد12
تلفکس: 50ـ44281847(021)


ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
Top